محل تبلیغات شما

تَنَزَّلُ الْمَلائِکَهُ وَ الرُّوحُ فیها بِإِذْنِ رَبِّهِمْ مِنْ کُلِّ أَمْرٍ »*۱

امام علی علیه السلام می‌فرمایند :
شب قدر در هر سال وجود دارد و امر سال در این شب نازل می‌شود و برای این امر پس از رسول خدا والیانی وجود دارد. ابن عباس پرسید این‌ها چه کسانی هستند؟ فرمود : من و یازده نفر از صلب من.*۲

شب قدر بود ؛ داشتم از کنار یک مسجد رد می‌شدم که صدای روضه خوان را شنیدم. می‌گفت : امشب نمی‌خوام روضه بخونم ؛ فقط یک جمله می‌گم و تمام ؛ گفت : رفقا می‌دونید فرق ما با مسیحیا یا بوداییا یا پیروان سایر ادیان چیه؟ فرق ما اینه که ما می‌دونیم اون شخصی که سرنوشت ما رو امضا می‌کنه کیه. و برای همین خیالمون راحته.

آخه وقتی می‌دونیم امام زمان مون چقدر مهربونه و رابطه بینمون رابطه پدر و فرزندی هست ، خیالمون راحته که بهترین تقدیرات واسمون رقم می‌خوره.

۱.سوره قدر ، آیه ۴
۲.کافی ، ج۱ ، ص۵۳۲

#مهدویت_در_قرآن (جزء سی‌ام)

✅ کانال مهدویت مهدیاران
eitaa.com/joinchat/2885222402Ce75349b11c

خطرناک تر از بمب اتم

امروز نوبت حضور ماست...

اجتماع بزرگ‌ مردمی #عید بیعت در سالروز آغاز امامت امام عصر (عج)

، ,قدر ,خیالمون ,راحته ,؛ ,سال ,خیالمون راحته ,فرق ما ,و برای ,وجود دارد ,برای همین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دنیای تکنولوژی | دنیای فناوری | نرم افزار | سخت افزار | کامپیوتر و موبایل | خودرو خدمات استحصال فلزات گرانبها صنایع غذایی مصباح تکست آهنگ و خبر Calm cafe تغذیه سالم دهکده اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها مد ساب انجام پروژه های شبیه سازی