محل تبلیغات شما
 رادیو #اربعین هر لحظه زائران را به ‌یاد امام‌زمان (عج) بیندازد. اربعین فقط به زیارت امام‌حسین (علیه السلام) رفتن نیست ؛ به زیارت امام‌زمان‌ (عج) رفتن هم هست.

به صدا و سیما تبریک می‌گویم که توفیق پیدا کردند خدمتگزار اربعین » باشند و امیدوارم دوستان در رادیو اربعین ، تا می‌توانند این صدای نورانی را غنی کنند. به‌ویژه پیشنهاد می‌کنم که زائران اربعین را هر لحظه به یاد امام‌زمان
(عج) بیندازند و دائماً از زائران بپرسند که آیا به حضور مولایشان امام‌زمان (عج) رسیدند یا نه؟

واقعاً اربعین فقط به زیارت امام‌حسین
(علیه السلام) رفتن نیست ، اربعین به زیارت امام‌زمان (عج) رفتن هم هست، بلکه بیشتر به حضور آن امام غائب رسیدن ، باید در اربعین هدف باشد. چون وقتی در زیارت اربعین می‌گوییم من آماده‌ام شما را یاری کنم ؛ و نُصرَتی لَکُم مُعدَّة » در واقع می‌خواهیم امام‌زمان (عج) را یاری کنیم.

طبق روایات ، آن جایی که محبت اهل‌بیت
(علیهم السلام) هست ، جای حکمت است (محاسن/۱/۶۱) پس رادیو اربعین جای سخنان حکیمانه هم هست. البته سخنان حکیمانه همیشه نغز و کوتاه و البته عمیق » خواهد بود.

خیلی از کسانی که در مسیر اربعین قرار می‌گیرند ، خودشان حرف‌های زیبایی برای گفتن دارند و چقدر زیباست که زائران ، پیام‌های خودشان را به رادیو اربعین انتقال بدهند و رادیو هم پیام‌های آنها را پخش کند.

مثلاً ممکن است کسی بگوید : من الان در ستون ۷۰۰ هستم و در این لحظه این اتفاق دارد می‌افتد. » اینها را بگویند و ما حرف‌های مردم را از رادیو اربعین بشنویم ؛ مردمی که همیشه حرف‌های خوب برای گفتن ، زیاد دارند خصوصاً در این راه که-در اثر محبت اهل‌بیت
(علیهم السلام) - چشمه‌های حکمت از قلب‌شان بر زبان‌شان جاری می‌شود.

امامزاده صالح ، تهران - ۹۸/٧/٧

#اخبار_مهدوی

خطرناک تر از بمب اتم

امروز نوبت حضور ماست...

اجتماع بزرگ‌ مردمی #عید بیعت در سالروز آغاز امامت امام عصر (عج)

اربعین ,، ,عج ,رادیو ,زیارت , ,رادیو اربعین ,امام‌زمان عج ,به زیارت ,در این ,که زائران ,اهل‌بیت علیهم السلام ,محبت اهل‌بیت علیهم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

rambklintesvoort wwithrannesea nalpulahi فعام تون Aimee's memory rohelculon شاتل موبایل Photoshop Tutorial remaboto هزاران مطلب