محل تبلیغات شما
طرح پیشنهاد دولت بود / گفتم این موضوع ربطی به جلسه سران ندارد

آیت‌الله رئیسی در اصفهان :

در شورای هماهنگی اقتصادی سران سه قوه از ناحیه دولت پیشنهاد مطرح شد ، بنده گفتم این موضوع ربطی به جلسه سران ندارد ، چرا که قانون داریم و وظیفه دولت است ، ۲-۳ بار مخالفت کردم ، منتها دولت می‌گفت از باب هماهنگی این کار انجام می‌شود.

این طرحی که انجام شد پیشنهاد دولت بود و صرفا مصرف وجوه به تایید رسید ، با این قید اظهار نظر کردم که انجام این طرح باید با تمهید مقدمات لازم در کشور باشد ؛ قبلا هم زمینه یارانه‌ها را در ذهن داشتیم که با اقناع عمومی همراه بود.

به صورت رسمی در جریان طرح نبودم اما از کانال‌هایی دو سه روز قبل شنیدم و همان زمان یادداشتی به دفتر رئیس جمهوری دادم که شنیده‌ام می خواهید اجرا کنید ، تمهید لازم صورت نگرفته و پیش‌بینی می‌شود با توجه به شرایط منطقه حوادثی به وجود می‌آید.

فقط من هم نگفته بودم روز چهارشنبه برخی در هیأت دولت گوشزد کرده بودند ؛ مردم اعتراض داشتند و حق هم داشتند ، عدم تبیین برای مردم را از نواقص جدی طرح می‌دانیم.

مساله دیگر کنترل بازار است ، اگر بخواهند به همین شیوه حرکت کنند مشکلات جدی برای مردم ایجاد می‌کند ، فقط هم با برخورد حل نمی‌شود، ساز و کاری باید ویژه این موضوع اندیشیده شود.

خطرناک تر از بمب اتم

امروز نوبت حضور ماست...

اجتماع بزرگ‌ مردمی #عید بیعت در سالروز آغاز امامت امام عصر (عج)

، ,دولت ,هم ,سران ,طرح ,انجام ,جلسه سران ,این موضوع ,که انجام ,برای مردم ,است ،

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی soundcapathyl وبلاگ نمایندگی همسفران خمین نمایندگی ایمان همسفران آوای ماه Janet's life Lorna's site عشق و آرامش قالب وبلاگ groncoemigre