محل تبلیغات شما
 علی اف دروغ می گوید که می خواهد قره باغ را آزاد کند.
علی اف بیاید تهران ، از رهبری کمک بخواهد ، قره باغ را آزاد کنیم.

سردار نوعی اقدم ، در یادواره شهدای عملیات غرورآفرین کربلای پنج ، در مسجد لطفعلی خان اورمیه :

برخی جوانان که اطلاع ندارند از من می پرسند چرا به کمک #سوریه رفتید اما در جنگ #قره_باغ به کمک آذربایجان نرفتید؟ ، در جواب صراحتا گفتم و باز هم می گویم من فرمانده و #قهرمان_جنگ قره باغ هستم.

فرمانده عملیاتی که برای آزادسازی قره باغ انجام شد من بودم و در آنجا #مجروح شده ام.

در جنگ قره باغ ، من اشغالگران مسلح ارمنی را کشتم و در رود ارس ریختم و محوطه ای اشغالی را به آذربایجانی ها بازگرداندم.

طرح #آزادسازی_قره_باغ ظرف ۴ ماه را آماده کردم و تحویل حیدر علی اف دادم. طرحی که مورد تایید مسئولین خودمان هم بود اما علی اف در خفا با آمریکا و رژیم صهیونیستی زد و بند کرد تا این طرح اجرا نشود.

الان هم می گویم الهام علی اف تو دروغ می گویی که به دنبال آزادسازی قره باغ هستی ، تو به بهانه اشغال آنجا وضعیت فوق العاده اعلام کردی تا مخالفینت را سرکوب کنی ؛ اگر راست می گویی بیا به ایران و از رهبر ما اجازه بگیر تا ما قره باغ را ظرف ۴ ماه آزاد کنیم.

جمهوری آذربایجان دست به دامان آمریکا شد ، قره باغ در اشغال باقی ماند.

خطرناک تر از بمب اتم

امروز نوبت حضور ماست...

اجتماع بزرگ‌ مردمی #عید بیعت در سالروز آغاز امامت امام عصر (عج)

باغ ,قره ,، ,اف ,جنگ ,علی ,قره باغ ,جنگ قره ,علی اف ,باغ را ,، در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Milton's life کشتی هوایی فروشگاه ساعت مچی patriganon neorabbemar پــــرســـش و پــاســــخ؟ شعر رضوان zberdecomlai فقط برای خنده cueseassoci