محل تبلیغات شما
 چند قطره اشک

یک سال دیگر از عمرم هم به غفلت گذشت ؛ یک سال از عهد و پیمانم در بهترین شب ، از بهترین ماه خدا گذشت. اما انگار قرار نیست که دوباره مثل پاکی دوران کودکی ام احساست کنم آقا جان.

یادش بخیر بچه که بودم شب های قدر م برایت دعا می‌کردم. مادرم همیشه داستان روزهای خوشِ آمدنِ شما را برایم می‌گفت. خسته که می‌شدم ، گوشه‌ی چادرش را روی سرم می‌کشیدم و قبل از خواب ، دیدنت را آرزو می‌کردم.

حالا سالها از آن روزها و آن حال خوب می‌گذرد. هر سال در شب قدر به شما قول می‌دهم حال و روز خوب رمضان را حفظ کنم ، اما امان از غفلت و گناه و حمله های شیطان که تمامی ندارد. تا می‌فهمد قرار است توبه کنم ، قرار است به سمت شما بیایم ، فرصت نفس کشیدن هم نمی‌دهد.

آقای مهربانم!
می‌دانم که در این سه #شب قدر ، پرونده ام را ویژه می‌خوانی و اصلاح می‌کنی و امضا می‌زنی. که بجای من برایم استغفار می‌کنی و در حقم دعا. می‌دانم و از تمام خطاهایم شرمنده‌ام. امشب یک بار دیگر با قرآنِ روی سرم ، دست یاری به سمت شما دراز می‌کنم.

می‌خواهم دوباره ، در این شب شما را آرزو کنم. می‌خواهم دوباره خدا را به نام شما قسم بدهم. یکبار دیگر آقایی کنید در حق این بنده گناهکار. می‌دانم که بدم ، اما مطمئنم مهر و دعای شما عاقبت بخیرم می‌کند.

#دلنوشته_مهدوی

☑️  کانال مهدویت مهدیاران
eitaa.com/joinchat/2885222402Ce75349b11c

خطرناک تر از بمب اتم

امروز نوبت حضور ماست...

اجتماع بزرگ‌ مردمی #عید بیعت در سالروز آغاز امامت امام عصر (عج)

، ,شب ,کنم ,  ,قدر ,آرزو ,شما را ,در این ,را آرزو ,می‌خواهم دوباره ,به سمت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

datebaju 747 نکته و تست کنکور استاد زارع کدهای دخترونه قناعت پیشه کن تقویم فرهیخت: رصدگاه رویدادها و رویکرد بین المللی مشهد عروس 90 انواع فر قنادی -نانوایی و لوازم قنادی برادران شریفی وبلاگ فنی مهندسی اصفهان زیبا آموزش حرکات یوگا دختر عشق