محل تبلیغات شما

یادتونه به خاطر #کرونا یه مدت حرم ها تعطیل بود؟ خیلی ها از این دوری اذیت شدن. برای خود من که دوست داشتم زود به زود برم حرم امام رضا علیه السلام ، خیلی این مدت سخت گذشت.

وقتی عکس یا فیلمی از حرم می دیدم بی‌اختیار گریه‌ام می گرفت. وقتی زائران رو پشت درهای بسته‌ی حرم می‌دیدم ؛ انگار قلبم می‌خواست از جا کنده بشه. با خودم می‌گفتم کاش قدر امام رضا رو بیشتر می‌دونستیم.

همیشه این شعر رو زمزمه می‌کردم:
"سلام آقا ، بسه دوری از حرم بذار بیام آقا"
پیش خودم می‌گفتم حتما امام رضا بیشتر از ما اذیت میشن. ایشون امام رئوف هستن و حتما دلشون خون شده وقتی زائران رو پشت درهای بسته می‌بینن.

آخه در حرم همیشه به روی زائران باز بوده و هیچ وقت حرم خالی از زائر نبوده. تو همین افکار بودم که یه دفعه یاد امام زمان افتادم. گفتم مگه میشه ما اینجوری دلمون بی تاب امام رضا بشه و اون وقت امام زمان رو فراموش کنیم؟ امام زمانی که قرن هاست از ایشون دور بودیم؟ قطعا آقامون از ما بیشتر دلشون تنگ شده و به درد اومده.

? مگه نمیگن که آقا با سردرد ما سردرد میشن و با کوچکترین غم و غصه‌ی ما غمگین میشن؟! ولی گناهان ما حجابی شده بین ما و امام زمانمون و مانعی در راه شناخت و معرفت ایشون.

اگه علاقه‌ی امام زمان (عج) رو نسبت به خودمون درک کنیم، چقدر عاشق و شیفته و دل‌بسته‌ی حضرت میشیم و تا پای شهادت در رکاب ایشون می‌مونیم. حالا بجاست که بگیم "سلام آقا بسه دوری از شما بیان آقا"

#دلنوشته_مهدوی

✅ کانال مهدویت مهدیاران
eitaa.com/joinchat/2885222402Ce75349b11c

خطرناک تر از بمب اتم

امروز نوبت حضور ماست...

اجتماع بزرگ‌ مردمی #عید بیعت در سالروز آغاز امامت امام عصر (عج)

امام ,حرم ,آقا ,رو ,  ,ایشون ,امام رضا ,بسه دوری ,سلام آقا ,دوری از ,امام زمان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لوازم آرایشی و تجهیزات آرایشگاهی Tristan's receptions شهر فرنگ Lisa's notes اندروید کلوب فروشگاه عینک دودی فلزیاب کوهساری 09191424929 haspalbmerass fledelicun گلچین مطالب وب