محل تبلیغات شما

گاهی ما در زندگی ، در تعیینِ اولویت‌ها اشتباه می‌کنیم. در حالیکه اولویت‌ها ، مسیر زندگی انسان را مشخص می‌کنند. بعضی چیزها (مثل یاریِ امام) را اگر از دست بدهی ، دیگر با هیچ کارِ خیری نمی‌توانی آن را جبران کنی. بهانه طِرماح ، بردنِ آذوقه و امکانات برای خانواده‌اش بود. قرار شد برود و زود بازگردد ، اما پس از شهادتِ امام حسین رسید.

یا مثلاً بعضی از کسانی که می‌توانند برای تعجیل در ظهور کاری بکنند ، می‌گویند اول کارهای خودم را انجام دهم ، اول به زندگی خود و خانواده‌ام سر و سامان بدهم و. بعد برای ظهور تلاش می‌کنم. در صورتی‌ که اولویتِ کارهای ما ، باید کار برایِ امام و تعجیل در ظهور باشد. بیش از هزار سال است که امام به غیبت رفته است. مگر ما کاری مهمتر از این که ظهورِ امام را نزدیک کنیم ، داریم؟!

وقتی اولویتَت در زندگی ، امام زمان باشد ، می‌توانی با تغییرِ نیّت‌ها به همه‌ی کارهایت رنگِ امام زمان بدهی. مثلاً اگر معلمی ، نیّت کن همه‌ی امورِ زندگی‌ات برای امام باشد ، حتی خواب و غذایت. مثلاً چنین نیتی : من می‌خوابم یا غذا می‌خورم تا انرژی داشته باشم ، که بتوانم در کلاس ، برای بچه شیعه‌های امام زمان ، بهتر کار کنم.

#توجیه_المسائل_کربلا ۱۳

☑️ کانال مهدویت مهدیاران
eitaa.com/joinchat/2885222402Ce75349b11c

خطرناک تر از بمب اتم

امروز نوبت حضور ماست...

اجتماع بزرگ‌ مردمی #عید بیعت در سالروز آغاز امامت امام عصر (عج)

، ,امام ,زندگی ,مثلاً ,ظهور ,زمان ,امام زمان ,در ظهور ,تعجیل در ,باشد ، ,امام را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

wwirhiprica مطلب مفید مطالب اینترنتی کاهش وزن vendelispo unersanmeu mosabeghe-bibser كُلُواْ وَاشْرَبُواْ وَلاَ تُسْرِفُواْ إِنَّهُ لاَ یُحِبُّ .. = بهره وری asattorlee Michele's notes