محل تبلیغات شما

من به عنوان کسی که در این جامعه زندگی می‌کنم ، برای دل مردمم می‌خوانم. وقتی مردم دردی دارند من باید از درد دل آنها بگویم. و الا چه چیزی دارم بگویم؟ من کار اجتماعی انجام می‌دهم کار ی نمی‌کنم.

گاهی به خود اجتماع باید تذکر بدهیم و بگوییم اشتباه می‌کنید. و گاهی دولت دارد در مورد مردم اشتباه می‌کند ما می‌گوییم که اشتباه نکن و مردم چیز دیگری می‌خواهند. این کار یک تذکر است. مثل یک که روی منبر دارد تذکری می‌دهد به مردم می‌گوید این کار را نکنید، این کار ی نیست.

شما فرض کنید هر نظامی ؛ مثلاً در نظام جمهوری اسلامی که همه آن را پذیرفتند ، یک آدمی می‌آید یک کار اشتباهی می‌کند. ما به او تذکر می‌دهیم. دلیل آن نیست که با نظام جمهوریت مخالفیم.

یا وقتی به یک نفر می‌گوییم تو حق توهین کردن به مردم را نداری این درافتادن با کل نظام نیست. عده‌ای می‌خواهند سوء‌استفاده کنند که چون این شخص به وزیر یا رئیس جمهور گفته این کار را اشتباه انجام دادی، پس این آدم با اصل جمهوری مخالف است که این ستم است.

من سخت جلوی کسانی که فعال ی بودند یا احزاب ی که می‌خواستند از موقعیت هنری من سوء‌استفاده کنند ایستادم.

برای مثال سال ۶۸ چندین بار کسانی که دیدگاه ی داشتند در کنسرت من اخلال ایجاد کردند. یک بار حزب توده این کار را کرد ، یک بار مجاهدین (منافقین) این کار را کردند. من مجبور شدم کنسرت را تعطیل کنم و اعلامیه دادم به دلیل اخلال در کنسرت ، این کنسرت تعطیل است. برای اینکه ما برای این حرف‌ها اینجا نیامده ایم.

خطرناک تر از بمب اتم

امروز نوبت حضور ماست...

اجتماع بزرگ‌ مردمی #عید بیعت در سالروز آغاز امامت امام عصر (عج)

کار ,یک ,ی ,مردم ,، ,اشتباه ,این کار ,کار را ,به مردم ,سوء‌استفاده کنند ,می‌کند ما

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

. محله بنده نواز purelove-parisajoon صنایع مس آسیا tioverrieter مــــرکز هیــئـت حضــرت ابـوالفــضـــل(ع) نــیــاســـــــر - خیابان ولی عصر(عج)حسینیه بیدكاب مشاوره تحصیلی مدارس و دانشگاه ها Lon's notes صلی الله علیک یا فاطمة الزهرا سلام الله علیها Beatrice's life