محل تبلیغات شما
احمد میدری ، معاون رفاه اجتماعی وزیر رفاه کار و امور اجتماعی :

دید هر چقدر پول به بخش بهداشت می‌برد ، باز هم کم می‌آید و وعده‌هایی داده که محقق نمی‌شود. رئیس‌جمهور به وزارت بهداشت و وزارت رفاه اعتماد کرد. آن‌ها گفتند این پول را به بخش بهداشت بدهید، اما نتیجه چه شد؟

بیمارستان‌ها و داروخانه‌ها، همه از دولت طلبکار شدند. وضعیت درمان هم به شرایط قبل از آقای برگشت و طرح تحول سلامت شکست خورد. آن هم با وجود این که درآمد یارانه‌ها را جذب خود کرده بود. پس دولت این بار گفت من که نمی‌توانم خدمت عمومی را درست کنم ، حداقل دل مردم را شاد کنم.

باید ببینیم چرا طرح تحول سلامت شکست خورد. ما گفتیم که با دوازده هزار میلیارد تومان می‌توانیم دغدغه سلامت مردم ایران را حل کنیم ، اما چه اتفاقی افتاد؟ این پول را در میان طبقه ممتاز پزشکان تزریق کردیم و هم از جیب مردم و هم از جیب بخش عمومی پرداخت کردیم اما نتوانستیم تحولی ایجاد کنیم.

خطرناک تر از بمب اتم

امروز نوبت حضور ماست...

اجتماع بزرگ‌ مردمی #عید بیعت در سالروز آغاز امامت امام عصر (عج)

هم ,سلامت ,، ,بخش ,طرح ,بهداشت ,سلامت شکست ,طرح تحول ,تحول سلامت ,شکست خورد ,هم از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

متخصص سئو Elizabeth's info مجله تفریحی شهر من کرج liteconrai جهان یکه نگار mencheheartlesp رزرو هتل ، هتل آپارتمان ، سوئیت آپارتمان مدیریت شهری در شهرستان رشت عینک آفتابی