محل تبلیغات شما

#پس_از_ازدواج

سلام مشکل من استرسه.
توی جمع خونواده و اقوام خانومم وقتی میرم و باهاشون آداب و معاشرت میکنم استرس میگیرم (از شدت استرس تپش قلب بهم حاکم میشه و حالت تهوع بهم دست میده)
همچنین وقتی به عروسی فکر میکنم که تو مجلس خانم‌ها یا آقایان باید حضور پیدا کنم استرس میگیرم.
اگر در این زمینه منو کمک کنین ممنونتون میشم

.

پاسخ :

سلام
شما باید روی اعتماد‌به‌نفس خودتون کار کنید و اون رو بالا ببرید چون شرایط شغلی و تحصیلات شما برای من مشخص نیست فقط کلی میتونم این رو بیان کنم
این‌که در خانواده جدید انسان این احساس رو بکنه کاملا طبیعیه شما فقط باید اون رو کنترل کنید و به خاطر این حس از قرار گرفتن تو این موقعیت فرار نکنید. وقتی دائم این کار تکرار بشه به مرور رفت و آمد شما عادی میشه ، معمولا افرادی که در خانواده کم جمعیت هستند دچار این استرس میشن.
سعی کنید روی نقاط مثبت خودتون فکر کنید اونها رو بلند تکرار کنید تا قوت قلب داشته باشید .
گاهی جلوی آینه خودتون رو در اون شرایط تصور کنید و بلند صحبت کنید.
مهارتهای کنترل استرس رو مطالعه کنید .
ذکرهایی در این زمینه داریم مثل
"الا بذکرالله تطمئن القلوب "یا
"لامؤثر فی الوجود الا الله" و آیه "رب الشرح لی صدر و یسر لی عملی و حلل عقدة من لسانی "
این اذکار رو زیاد بگید ان‌شاءالله موثر خواهد بود.

#قنداب_مشاور

کانال قنداب ، واحد تخصصی خانواده موسسه مصاف
  تلگرام | ایتا | سروش | اینستاگرام

خطرناک تر از بمب اتم

امروز نوبت حضور ماست...

اجتماع بزرگ‌ مردمی #عید بیعت در سالروز آغاز امامت امام عصر (عج)

رو ,استرس ,اون ,| ,خودتون ,، ,کنید و ,اون رو ,استرس میگیرم ,این زمینه ,در این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت رسمی نیما جوادی دست نوشته های یک برنامه نویس نقشه بهائیت Wholesale Jerseys Online James's notes دکتر فیض الله نیازی قیمت بلیط هواپیما خارجی بهائیت شناسی desppropookdia گروه آموزشی معماری کاردانش کردستان