محل تبلیغات شما
#پس_از_ازدواج

باسلام من سه فرزند دارم پسرم ده سالشه دخترهام به ترتیب پنج ساله و یک سال و نیمه   پانزده سال از زندگی مشترکم میگذره هرچی سن بچه ها بالا میره رابطه همسرم باهاشون دورتر میشه. ایشون سی وهشت سالشون هست با پسرم مثل دوتا برادر که فاصله سنی کمی دارن دعوا میکنن حتی اگه با اصرار من یه دیکته به پسرمون بگه داد و دعواشون بالا میره اصلا به امور مدرسه رسیدگی نمیکنه به من در زندگی هم کمکی نمیکنه انگار پدر بودن رو یاد نگرفته هر روز فاصله هامون بیشتر میشه واقعا خسته شدم با صلح و آرامش هم با همسرم هم با پسرم جداگانه صحبت میکنم ولی نتیجه نگرفتم. خواهش میکنم راهنماییم کنید راستی از همسرم خواهش میکنم بریم مشاوره میگه من مشکلی ندارم راه من درسته.

پاسخ :

سلام
شما چون از اول مسئولیت خونه و بچه ها رو خودتون به دوش کشیدید تحمل قبول این مسئولیت ها از طرف همسرتون خیلی براش سخته.
اول به فکر تحکیم رابطه با همسرتون باشید یعنی مهم رابطه شما با همسرتون هست زیاد به او محبت کنید تو رابطه ایشون با بچه ها دخالت نکنید حتی اگه دعوا میکنن دائم بهش تذکر ندید فقط رابطه خودتون با همسرتون رو خوب کنید شما اگه به ایشون خوب محبت کنید خودتون برداشت میکنید ایشون کم کم رفتار خودش با بچه ها رو اصلاح میکنه.
در مورد کار نکردنش و درخواستهاتون شاید به مرور زمان در خلال محبتهاتون بتونید ازش کمک بگیرید چون خودتون از اول بد عادتش کردید .
اگه میخواید رابطه خوب و محکمی داشته باشید انتظارات همکاری و . رو نداشته باشید گاهی بچه ها رو منزل شخص مطمئن بگذارید با هم بیرون برید و روی محکم شدن رابطتون خیلی کار کنید . بقیه چیزها درست میشه ان شالله با صبوری شما.

#قنداب_مشاور

کانال قنداب ، واحد تخصصی خانواده موسسه مصاف
  تلگرام | ایتا | سروش | اینستاگرام

خطرناک تر از بمب اتم

امروز نوبت حضور ماست...

اجتماع بزرگ‌ مردمی #عید بیعت در سالروز آغاز امامت امام عصر (عج)

رو ,رابطه ,ها ,بچه ,ایشون ,هم ,بچه ها ,با همسرتون ,ها رو ,حتی اگه ,با بچه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه فایل ثبت شرکت تجاری انوش گپ Christopher's info خلاقیت از کودکی تا نوجوانی (مرکز آرادان ) Michael's page Christopher's game redphone prottalbdiscda سیارک 6515