محل تبلیغات شما
از وقتی که مصاحبه روح‌الله زم رو دیدم و اینکه گفت روزی هجده ساعت واسه کانال آمدنیوز فعالیت می‌کرده انگار کسی کنج ذهنم نشسته و مدام یه جمله‌هایی رو تکرار می‌کنه.

زمستان شما را به جنگ فرا می‌خوانم می‌گویید هوا سرد است.
  تابستان شما را به جنگ فرا می‌خوانم می‌گویید هوا گرم است.
  ای مردنمایان نامرد! کودک صفتان بی‌خرد.
  چقدر دوست داشتم شما را هرگز نمی‌دیدم و هرگز نمی‌شناختم.

به خودم فکر می‌کنم و اعتقادات و ادعاهام ، به امثال زَم فکر می‌کنم و اعتقادات و ادعاهاشون. البته الان مسئله من قضاوت‌شون نیست ؛ که هر آدمی مسئول رفتار و کردار خودشه و برای اونچه که مسئوله باید پاسخگو باشد. چیزی که ذهنم رو درگیر خودش کرده همون هجده ساعته!

باز به خودم فکر می‌کنم و به زَم. نگاهم به زاویه‌ای می‌مونه که از تفکر و اعتقاد من تا تفکر و اعتقاد اون در ذهنم شکل می‌گیره و دوباره صدایی در گوشم نجوا می‌کنه و تمام وجودم رو ویران می‌کنه.  

به خدا دوست داشتم معاویه شما را با نفرات خود مانند مبادله درهم و دینار با من معامله می‌کرد. ده نفر از شما می‌گرفت و یک نفر از آنها به من می‌‌داد.

هر بار که به خودم فکر می‌کنم چیزی در من نهیب می‌زنه که تو برای چیزی که اعتقاد و ایمان و تفکرته چند ساعت از روزت رو وقت میذاری؟

? از این منظر امثال زَم کجای زندگی‌شون ایستادند و تو کجا.؟

نکنه کسی که دم از حُب و عشق و ولایتش می‌زنی آرزو کنه ده نفر مثل تو را با یکی مثل زَم عوض کنه.
کجای این معامله ایستادی.؟
و تا کجا پای امام زمانت می‌ایستی.؟

#تلنگر

✅ واحد مهدویت موسسه مصاف (مهدیاران)
http://eitaa.com/joinchat/2885222402Ce75349b11c

خطرناک تر از بمب اتم

امروز نوبت حضور ماست...

اجتماع بزرگ‌ مردمی #عید بیعت در سالروز آغاز امامت امام عصر (عج)

,زَم ,رو ,می‌کنم ,فکر ,تو ,فکر می‌کنم ,شما را ,امثال زَم ,می‌کنم و ,خودم فکر ,کجای زندگی‌شون ایستادند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ulexapiz خاطرات یک انترن :) چه کسی گفت خدا شاعر نیست گروه زبان انگلیسی متوسطه اول استان بوشهر دانلود44 - بروز ترین مرجع دانلود فارسی ناقوس آتش پنهان موسسه علمی - تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل (GIS-RS-Google earth -GPS-iT-Matematic-Statistics) deimosofttrus miaculous lady and cat